درباره ما

آسمان مال من است؛

مجموعه فان کلاب در سال 1394 با هدف ارائه راهکارهای جدید در زمینه تزیین مجالس و میهمانی ها توسط آقای امیرحسن برهان آزاد تاسیس شد. دیری نپایید که با پشتوانه کسب تجربه و دانش فنی بروز، بر آن شدیم تا با ارائه ایده های نو و خلاقانه در زمینه بادکنک هلیومی و بادکنک آرایی، به یکی از برترین ارائه کنندگان این خدمات در کشور عزیزمان تبدیل شده و ارائه کننده بسیاری از دیزاین های روز دنیا برای اولین بار در ایران باشیم.

بادکنک شیشه ای با پولکی، سازه های پیچیده بادکنکی، بادکنک های پاستل و کروم، استند های بادکنکی کوچک و بزرگ برخی از این "اولین ها" هستند.

اکنون مجموعه فان کلاب با پشتوانه این سالها تجربه و مهارت یکی از پیشتازان این صنعت در سطح جهانی است به نحوی که طرح ها و ایده های تیم ما جهت الهام گیری و یا حتی کپی برداری مورد استفاده فعالین این صنف، در ایران و همچنین در سطح بین المللی قرار میگیرد.

هدف ما از آغاز ارائه راهکار های خلاقانه و جدید بوده و برآنیم تا به پشتوانه مشتریان وفاداری که لبخند رضایت آنها بارها و بارها مایه افتخار و سربلندی ما بوده، قله های پیشرفت را یک به یک در نوردیم و در آینده ای نه چندان دور، یکی از بهترین ارائه کننده ملزومات تولد و میهمانی در سطح جهانی باشیم.