اعداد و حروف هلیومی

تحویل سفارشات به چه صورت است ؟

کلیه بادکنک های نمایش داده شده در این قسمت، ویژه شهر تهران میباشند و به صورت پر شده با گاز هلیوم تحویل میگردند.

به صورت کلی روند ارسال سفارشات بستگی به محصولات انتخابی، شهر مقصد و نحوه ارسال انتخابی مشتریان گرامی دارد. لذا هر پکیج خریداری شده بنا به موارد ذکر شده میتواند توسط خودرو توزیع مجموعه یا به صورت پستی یا ... ارسال و تحویل گردد. سیستم سفارشات وب سایت به گونه ای طراحی شده که بسته به کالاهای انتخابی در هر سفارش، روش های قابل استفاده برای آن مرسوله را مشخص و در اختیار کاربر قرار میدهد تا از میان روش های ارسال، مناسبترین گزینه را انتخاب نمایند.

در تهران برای کالاها و خدماتی که امکان ثبت سفارش فوری دارند، حداقل 2-3 ساعت زمان ارسال تعیین شده است ولی به صورت کلی تاریخ و ساعت ارسال سفارشات به انتخاب مشتریان گرامی به صورت ذیل انجام میشود:

شنبه تا پنجشنه : در بازه های زمانی بین ساعت 10-13 ، 13-16 ، 16-19

جمعه ها : در بازه های زمانی بین ساعت 16-19

در صورتی که نیاز به ارسال فوری در شهر تهران ( 2-3 ساعته ) را دارید، میبایست گزینه "ارسال فوری" را در روند ثبت سفارش انتخاب نموده و پس از ثبت نهایی و پرداخت وجه سفارش با شماره 09203901349 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به آماده سازی و تحویل سفارش نمایند. 

با توجه به اتفاقات اخیر در مورد ویروس کرونا هیچکدام از شرکتهای پست بین شهری، تعهدی مربوط به تحویل مرسوله در زمان مشخص ارائه نمیکنند لذا تحویل سفارشات شهرستان ها ممکن است بین 3 تا 7 روز کاری زمان بر باشد.

توضیحات بیشتر در خصوص ارسال سفارشات را میتوانید در صفحه "شرایط ثبت و ارسال سفارش ها" مطالعه نمایید.

لطفا به تعداد محصول در هر بسته دقت نمایید.

با بهره گیری از فیلتر های محصولات میتوانید انتخاب آسان تری را تجربه نمایید.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی