شرایط ثبت و ارسال سفارش ها

سفارش من چه روز و ساعتی به دستم میرسد؟

به صورت کلی روند ارسال سفارشات بستگی به محصولات انتخابی، شهر مقصد و نحوه ارسال انتخابی مشتریان گرامی دارد. لذا هر پکیج خریداری شده بنا به موارد ذکر شده میتواند توسط خریدار به صورت حضوری، خودرو توزیع مجموعه یا به صورت پستی یا ... ارسال و تحویل گردد. سیستم سفارشات وب سایت به گونه ای طراحی شده که بسته به موارد انتخابی در هر سفارش، روش های قابل استفاده برای آن مرسوله را مشخص و در اختیار کاربر قرار میدهد تا از میان روش های ارسال مناسبترین گزینه را انتخاب نمایند. 

لطفا در روز و ساعت مقرر تحویل سفارش یا بادکنک آرایی، حتما در محل حضور داشته باشید و پاسخگوی تلفن همراه خود باشید چرا که ارسال مجدد سفارش یا بادکنک آرا نیازمند به هماهنگی مجدد است و ممکن است 4-5 ساعت زمان بر باشد و منوط به پرداخت مجدد هزینه ارسال است.

ماندگاری بادکنک هلیومی چقدر است؟

سایز های مختلف بادکنک هلیومی ماندگاری متفاوت دارند. بادکنک های سایز استاندارد ماندگاری 1-2 روزه و بادکنک های متوسط و بزرگ 5-6 روز به صورت معلق ماندگارند. در فصل گرم به دلیل تنش های متعدد حرارتی معمولا عمر بادکنک ها کوتاه تر میشود همچنین وزش باد گرم باعث مات شدن لایه بیرونی بادکنک ها میگردد.

ارسال بادکنک هلیومی به چه صورت انجام میشود؟

بادکنک های هلیومی فقط قابل ارسال به آدرس های داخل مناطق 22 گانه شهر تهران هستند و به صورت کلی امکان ارسال بادکنک های باد شده به خارج از شهر تهران وجود ندارد. در زمان ارسال توسط خودرو توزیع ما یا توسط اسنپ، بادکنک ها با نظم و به صورت دسته بندی و تفکیک شده داخل خودرو حامل قرار داده میشوند و خریدار محترم موظف به تحویل گرفتن مرسوله به صورت مستقیم از خودرو حامل میباشد و اکیدا توصیه میشود از رانندگان برای حمل بادکنک ها به درب واحد استفاده نفرمایید. شایان ذکر است سفارش بادکنک هلیومی کمتر از 6 عدد فقط به صورت حضوری تحویل میگردد.

در صورتی که بادکنک های ارسال شده شما داخل خودرو از نظم خارج شده، گره خورده اند یا به هر نحوی آسیب دیده اند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری فرموده و مراتب را سریعا به همکاران ما اطلاع دهید تا این مشکل در اسرع وقت برطرف گردد بدیهیست مسئولیت استفاده از راننده برای حمل بادکنک ها به درب واحد یا تحویل گرفتن بادکنک ها به صورت گره خورده و نا مرتب، با شماست و این مجموعه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

ضمنا وزنه در نظر گرفته شده برای بادکنک ها به صورت کلی میباشد و هر دسته بادکنک فقط یک وزنه نگهدارنده دارد در صورت که نیز به تعداد بیشتری وزنه (حلقه) دارید میبایست به صورت جداگانه تهیه و خرید نمایید و پس از تحویل گرفتن مرسوله در منزل یک به یک به بادکنک های مورد نظر، متصل نمایید.

مدت زمان مرسولات ارسالی به شهرستان چقدر است؟

با توجه به اتفاقات اخیر در مورد ویروس کرونا هیچکدام از شرکتهای پست بین شهری تعهدی مربوط به ارسال در زمان مشخص ارائه نمیکنند لذا تحویل سفارشات شهرستان ها ممکن است بین 3 تا 7 روز کاری زمان بر باشند.

تا چه زمانی میتوان در سفارش پرداخت شده تغییراتی اعمال کرد یا سفارش را لغو نمود؟

اعمال تغییرات بر روی سفارشاتی امکان پذیر میباشد که بیش از دو روز قبل از تاریخ تحویل، ثبت و پرداخت شده باشند و تا 48 ساعت قبل از ساعت تحویل امکان اعمال تغییرات یا لغو سفارش وجود دارد.

استرداد وجه سفارش لغو شده ممکن است تا 7 روز کاری زمان بر باشد و با کسر کارمزد همراه خواهد بود.

سفارش من تا چه میزان با عکسهای محصول مطابق است؟

در وب سایت سعی شده تا عکسهای محصولات از محصول واقعی تهیه شود با این حال برخی کالا ها نیازمند ارائه با تصاویر گرافیکی (غیرواقعی) هستند لذا ممکن است رنگ، طرح و یا شکل محصولات در عکسها با نمونه اصلی تفاوت جزئی داشته باشند.