شرایط ثبت و ارسال سفارش ها

ارسال سفارشات به چه صورت انجام میپذیرد؟

به صورت کلی روند ارسال سفارشات بستگی به محصولات انتخابی، شهر مقصد و نحوه ارسال انتخابی مشتریان گرامی دارد. لذا هر پکیج خریداری شده بنا به موارد ذکر شده میتواند توسط خودرو توزیع مجموعه یا به صورت پستی یا ... ارسال و تحویل گردد. سیستم سفارشات وب سایت به گونه ای طراحی شده که بسته به موارد انتخابی در هر سفارش، روش های قابل استفاده برای آن مرسوله را مشخص و در اختیار کاربر قرار میدهد تا از میان روش های ارسال مناسبترین گزینه را انتخاب نمایند.

ماندگاری بادکنک هلیومی چقدر است؟

سایز های مختلف بادکنک هلیومی ماندگاری متفاوت دارند. بادکنک های سایز استاندارد ماندگاری 1-2 روزه و بادکنک های متوسط و بزرگ 5-6 روز به صورت معلق ماندگارند. در فصل گرم به دلیل تنش های متعدد حرارتی معمولا عمر بادکنک ها کوتاه تر میشود همچنین وزش باد گرم باعث مات شدن لایه بیرونی بادکنک ها میگردد.

ارسال بادکنک هلیومی به چه صورت انجام میشود؟

بادکنک های هلیومی فقط قابل ارسال به آدرس های داخل مناطق 22 گانه شهر تهران هستند و به صورت کلی امکان ارسال بادکنک های باد شده به خارج از شهر تهران وجود ندارد. در زمان ارسال توسط خودرو توزیع ما یا توسط اسنپ، بادکنک ها با نظم و به صورت دسته بندی و تفکیک شده داخل خودرو حامل قرار داده میشوند و خریدار محترم موظف به تحویل گرفتن مرسوله به صورت مستقیم از خودرو حامل میباشد و اکیدا توصیه میشود از رانندگان برای حمل بادکنک ها به درب واحد استفاده نفرمایید. 

در صورتی که بادکنک های ارسال شده شما داخل خودرو از نظم خارج شده و گره خورده اند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری فرموده و مراتب را سریعا به همکاران ما اطلاع دهید تا این مشکل در اسرع وقت برطرف گردد بدیهیست مسئولیت استفاده از راننده برای حمل بادکنک ها به درب واحد یا تحویل گرفتن بادکنک ها به صورت گره خورده و نا مرتب، با شماست و این مجموعه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

سفارش من چه روز و ساعتی به دستم میرسد؟

همانگونه که در بالا توضیح داده شد این مهم بستگی به محصولات انتخابی، شهر مقصد و نحوه ارسال انتخابی مشتریان گرامی دارد. در تهران برای مواردی که امکان ثبت سفارش فوری دارند حداقل 2-3 ساعت زمان ارسال تعیین شده است ولی به صورت کلی در تهران تاریخ و ساعت ارسال سفارشات به انتخاب مشتریان گرامی به صورت ذیل انجام میشود:

شنبه تا پنجشنه : در بازه های زمانی بین ساعت 10-13 ، 13-16 ، 16-19

جمعه ها : در بازه های زمانی بین ساعت 16-19

مدت زمان مرسولات ارسالی به شهرستان چقدر است؟

با توجه به اتفاقات اخیر در مورد ویروس کرونا هیچکدام از شرکتهای پست بین شهری تعهدی مربوط به ارسال در زمان مشخص ارائه نمیکنند لذا تحویل سفارشات شهرستان ها ممکن است بین 3 تا 7 روز کاری زمان بر باشند.

تا چه زمانی میتوان در سفارش پرداخت شده تغییراتی اعمال کرد ؟

به صورت کلی اعمال تغییرات بر روی سفارشاتی امکان پذیر میباشد که بیش از دو روز قبل از تاریخ تحویل، ثبت و پرداخت شده باشند و تا 24 ساعت قبل از ساعت تحویل امکان اعمال تغییرات یا لغو سفارش وجود دارد.

سفارش من تا چه میزان با عکسهای محصول مطابق است ؟

به صورت کلی در وب سایت سعی شده تا عکسهای محصولات از محصول واقعی تهیه شود ام با این حال برخی کالا ها نیازمند ارائه با تصاویر گرافیکی (غیرواقعی) هستند لذا ممکن است رنگ، طرح و یا شکل محصولات در عکسها با نمونه اصلی تفاوت جزئی داشته باشند.